Straż Graniczna Komenda Główna Straży Granicznej IX zjazd studiów podyplomowych pn. „Zatrudnienie cudzoziemców na polskim rynku pracy” na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

IX zjazd studiów podyplomowych pn. „Zatrudnienie cudzoziemców na polskim rynku pracy” na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Andrzej Kucharski
22.06.2022

IX zjazd studiów podyplomowych pn. „Zatrudnienie cudzoziemców na polskim rynku pracy” na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

W dniach 14 - 15.05.2022 r. odbył się dziewiąty zjazd Studiów Podyplomowych nt. „Zatrudnienie cudzoziemców na polskim rynku pracy”, organizowanych wspólnie przez Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu oraz Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

W pierwszym dniu zajęcia poprowadził pracownik naukowy Zakładu Prawa Gospodarczego i Handlowego Uniwersytetu Wrocławskiego z tematyki dotyczącej form wykonywania działalności gospodarczej przez cudzoziemców na terytorium RP. Następnie pracownik naukowy Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu omówił zakres kontroli legalności zatrudnienie i pobytu cudzoziemców na terytorium RP. Wykłady podsumowane zostały ćwiczeniami, przeprowadzonymi przez przedstawiciela Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy we Wrocławiu.

Projekt nr NMF/PA18/001 pn. „Wzmocnienie kompetencji i kwalifikacji służb publicznych w obszarze migracji i azylu ze szczególnym uwzględnieniem przeciwdziałania nielegalnej migracji” współfinansowany z Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 Program „Sprawy wewnętrzne”.

Logo Norway grants

 

do góry