Straż Graniczna Komenda Główna Straży Granicznej Uroczystość otwarcia nowej Placówki Straży Granicznej w Radomiu - Zapowiedzi prasowe -

Nawigacja

Zapowiedzi prasowe

Uroczystość otwarcia nowej Placówki Straży Granicznej w Radomiu

Konrad SZWED
23.11.2022

Przedstawicieli mediów zapraszamy na uroczystość otwarcia nowej Placówki Straży Granicznej w Radomiu.

W wydarzeniu weźmie udział Wiceminister SWiA Bartosz Grodecki, Zastępca Komendanta Głównego SG gen. bryg. SG Wioleta Gorzkowska oraz przedstawiciele władz samorządowych i mundurowych regionu  a także Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze”.

Uroczyste otwarcie odbędzie się w czwartek 24 listopada od godz. 12.00  przed budynkiem B1 nowej placówki Straży Granicznej na terenie lotniska w Radomiu (wjazd od ul. Wojska Polskiego).

Przedstawicieli redakcji prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału na adres mailowy rzecznik.nwosg@strazgraniczna.pl dziś do godz. 17.00. W treści prosimy o podanie imienia, nazwiska, redakcji oraz markę i nr rejestracyjny samochodu (zapewniony parking na terenie lotniska). Wejście na wydarzenie za okazaniem ważnej legitymacji prasowej lub zaświadczenia potwierdzającego współpracę z daną redakcją. Dziennikarzy prosimy są o przybycie najpóźniej do godziny 11:35.

Adres: siedziba PSG w Radomiu (Budynek B1), Port Lotniczy w Radomiu, ul. Lubelska 158.

Kontakt prasowy:

kpt. SG Dagmara Bielec, rzecznik prasowy Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej, tel. 665 998 812

do góry