Straż Graniczna Komenda Główna Straży Granicznej 1,5% dla Kamila Kozłowskiego - Akcje charytatywne -

Nawigacja

Akcje charytatywne

1,5% dla Kamila Kozłowskiego

Maciej Pietraszczyk
06.03.2023

Nasz kolega st. chor. szt. SG TOMASZ KOZŁOWSKI z Biura Łączności i Informatyki KGSG stanął do ciężkiej walki z zabójczym wrogiem swojego syna - nowotworem kości biodrowej. Trwa wyścig z czasem. Pomóżmy mu zebrać środki na chemioterapię celowaną dla 15-letniego Kamila. Nie zostawiajmy ich samych! Każda złotówka się liczy!

St. chor. szt. SG Tomek KOZŁOWSKI już od 30 lat jest funkcjonariuszem Straży Granicznej. Na co dzień pełni służbę na etacie starszego specjalisty w Biurze Łączności i Informatyki KGSG, prywatnie jest żonaty i jest ojcem 15-letniego Kamila.

Jego syn to radosny, młody człowiek, pasjonat motoryzacji, miłośnik skoków rowerowych i różnych szalonych akrobacji na dwóch kółkach. We wrześniu ubiegłego roku chłopiec rozpoczął naukę w wymarzonym technikum samochodowym.
Trzy tygodnie później wszystkie jego młodzieńcze plany nagle zburzyła diagnoza - nowotwór kości biodrowej.
Kamil to dzielny wojownik. Nie poddaje się. Pierwszym etapem jego leczenia była chemioterapia, następnie w styczniu tego roku przeszedł jeden z trudniejszych zabiegów onkologicznych w obrębie miednicy - operację hemipelwektomii wewnętrznej. Przed nim kolejny etap - chemioterapia celowana, która nie jest refundowana. Dalsze leczenie jest bardzo kosztowne i stanowi ogromne obciążenie finansowe dla rodziny.
W tej trudnej sytuacji nie zostawiajmy naszego kolegi samego w walce o zdrowie i życie jego syna. Przychodzą czasem takie chwile, że nawet najdzielniejsi wojownicy potrzebują wsparcia.

Połączmy siły!

Każdy z nas może pomóc, choćby przekazując

1,5% podatku na rzecz

Fundacji Onkologicznej RAKIETY

KRS 0000414091

cel szczegółowy: Kamil Kozłowski.

Razem możemy więcej!

do góry