Straż Graniczna Komenda Główna Straży Granicznej Krystyna Walat walczy o zdrowie - możemy pomóc - Akcje charytatywne -

Nawigacja

Akcje charytatywne

Krystyna Walat walczy o zdrowie - możemy pomóc

20.02.2023

Trwa rehabilitacja naszej koleżanki (byłej funkcjonariuszki z Bieszczadzkiego Oddziału SG) Krystyny Walat, która z uporem i ogromnym hartem ducha godnym funkcjonariusza SG codziennie walczy o zdrowie i lepsze jutro. Jednak, aby zwyciężyć w tej walce, potrzebne są jej duże środki finansowe i nasza pomoc.

Krysia w październiku 2015 r. doznała wylewu i udaru niedokrwiennego prawej półkuli mózgu w wyniku czego wystąpił u niej niedowład lewej części ciała. Jej życie zmieniło się diametralnie. Dzięki rodzinie i najbliższym nie poddała się, ale aby mogła wrócić do pełni zdrowia niezbędna jest Państwa pomoc.

Systematyczna i długotrwała rehabilitacja przynosi pożądane efekty. Krysia dzięki staraniom lekarzy, a zwłaszcza dzięki własnej motywacji i samozaparciu, wraca do coraz pełniejszej sprawności fizycznej. Ciągle jednak potrzebuje fachowej rehabilitacji, co wiąże się z dużymi kosztami na rzecz opłacenia pobytów w ośrodkach rehabilitacyjnych.

Marzeniem Krysi była zawsze praca w służbach mundurowych i służba w SG dawała jej pełną satysfakcję. W 2015 r. choroba przerwała realizację jej marzeń. Dziś Krysia ma 44 lata i walczy o powrót do sprawności fizycznej.

Koleżanki i Koledzy z nie zostawiajmy Krysi samej w tej walce! Nie pozwólmy, aby to, co udało się jej do tej pory osiągnąć zostało zatrzymane. Krysia ciągle robi postępy w rehabilitacji i jest świadoma tego, że powrót do sprawności fizycznej wymaga od niej bardzo ciężkiej i systematycznej pracy. Zbierane na bieżąco pieniądze pozwalają Krysi bez żadnych przerw kontynuować rehabilitację w najlepszych ośrodkach rehabilitacyjnych w Polsce. Dzięki temu Krysia ma szansę powrócić w pełni do zdrowia i sprawności fizycznej.  

Zwracamy się więc do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcą wesprzeć finansowo Krysię w jej dalszym procesie rehabilitacji o rozliczenie 1,5% podatku dochodowego na jej rzecz.

Za dotychczas okazaną pomoc i wsparcie bardzo dziękujemy!

 

Wszyscy którzy chcą pomóc mogą przekazać 1,5 % podatku lub darowiznę Fundacji Avalon:

KRS 0000270809

Cel szczegółowy Walat, 5177.

Numer konta fundacji: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Dodatkowo Fundacja AVALON posiada numer specjalny, dzięki czemu może otrzymywać darowizny w formie SMSów charytatywnych!

To bardzo prosty, szybki i wygodny sposób zbierania dodatkowych środków finansowych na dalszą rehabilitację Krysi WALAT

Wystarczy wysłać SMS pod numer 75 165 w treści wpisując słowo: POMOC 5177 

Każdy SMS to 5 złotych wsparcia!

* Koszt SMSa to 6,15 zł. brutto (kwota zawiera VAT), z czego 5 zł. stanowi darowizna na rzecz Krysi

 

 

do góry