Straż Graniczna Komenda Główna Straży Granicznej Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji -

Nawigacja

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji

Autor : Krzysztof Waściński
20.03.2018

Uprzejmie informujemy, że w dniach: od 14 czerwca do 15 lipca 2018 roku, odbędzie się turniej Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 organizowany przez Federację Rosyjską.

Informacje dotyczące warunków wjazdu na terytorium Federacji Rosyjskiej, pobytu i wyjazdu z terytorium FR cudzoziemców oraz bezpaństwowców – widzów imprez sportowych są dostępne w różnych językach (m.in. polskim, angielskim i rosyjskim) na stronach https://www.fan-id.ru oraz https://poland.mid.ru

Wjazd, pobyt i wyjazd z terytorium Federacji Rosyjskiej kibiców w ramach wspomnianego turnieju – odbywał się będzie na podstawie ważnych dokumentów potwierdzających tożsamość i uznawanych jako takie przez Federację Rosyjską, oraz personalnej kartki widza („paszport kibica – FAN ID”), bez konieczności uzyskania wiz.

Identyfikator FAN jest wymagany dla widzów MŚ 2018. Na podstawie tego dokumentu kibice będą mogli korzystać ze wszystkich udogodnień związanych z ww. turniejem m. in. łatwym dostępem i pobytem na stadionach oraz bezpłatnych przejazdów w miastach gospodarzy w dni meczowe.

do góry